Eksperci w rekrutacji

Rekrutacją zajmujemy się o 8 lat – też w praktyce. Stad pomysł na kompaktową – ale potężną – bazę danych CV.

Podążamy za trendami

… ale nie za wszelką cenę. Nasze oprogramowanie działa zarówno jako klasyczna instalacja na serwerze Klienta jak i można je wynająć w modelu Software As a Service (SaaS) / Cloud Computing.

Backend

Opieramy się na oprogramowaniu SQL Filemaker – Apple. Dlatego nasze rozwiazanie jest zarówno szybkie jak i zgrabne. Po prostu łatwo się z niego korzysta. Też na Mac i iPAD.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy małą firmą. Może dlatego problemy u klientów (jeżeli się pojawią) rozwiązujemy w ciągu 24h od zgłoszenia.

Nasza Historia

Zajmujemy się tworzeniem  bazo danych rekrutacji i dla HR. Od 2007 roku testujemy w praktyce i ciągle rozwijamy nasz produkt – ISELECT!, innowacyjne oprogramowanie do rekrutacji, szybką i bezpieczną lokalną bazę danych rekrutacji i CV.

Funkcjonalności

Podstawowym zastosowaniem ISELECT! jest budowanie firmowej bazy danych kandydatów – CV. Szybkość, bezpieczeństwo danych i łatwa obsługa to tylko wybrane atuty naszego systemu. iSELECT! można rozbudować, tak by stał się rdzeniem dedykowanego systemu publikowania ofert pracy i zbierania aplikacji CV (firmowa strona kariery). tworzenie bazy danych ranking / grupowanie kandydatów wyszukiwanie w czasie rzeczywistym w PDF/DOC(X) umieszczanie ofert na WWW korespondencja seryjna z kandydatami zbieranie i selekcjonowanie aplikacji bezpieczeństwo danych wiele języków szybkie, sprawne działanie intuicyjność – łatwość korzystania szerokie zastosowanie dołączanie dokumentów do rekordów praca grupowa import / eksport danych generowanie raportów Zalety łatwe budowanie szybkiej bazy danych CV, standardowe funkcje ATS – lokalnie możliwość importu i eksportu danych z / do istniejących w firmie systemów IT możliwość zbudowania / integracji z firmową stroną kariera (szybka publikacja ofert pracy) szybkie wdrożenie szkolenia wsparcie techniczne Pobierz ulotkę...

Co zyskasz?

oszczędnosć czasu (i pieniędzy) w rekrutacji, w tym możliwośc pracy zespołowej na projektach zgodnośc bazy danych z zaleceniami GIODO – zabezpieczenie wrażliwych danych przed niepowołanym dostępem (i możliwość rejestracji bazy) sprawnie działający firmowy JobBoard publikujący ogłoszenia i pobierający aplikacje bezpośrednio do projektów stronę kariery, która jest łatwo indeksowana w wyszukiwarkach możliwosć szybkiej komunikacji (mass mail) z kandydatami w projektach rekrutacyjnych, wysyłania zaproszeń, pytań, podziękowań...

Dlaczego my?

Nasza aplikacja jest najszybsza, bo instalowania może być na lokalnym serwerze firmy. Klient ma pełną kontrolę nad danymi i ich zabezpieczeniem. Mamy dobrą cenę i dajemy gwarancję że wdrożenie nie przekroczy zakładanego budżetu. Możemy szybko modyfikować wygląd i pola bazy danych na życzenie klienta. Umiemy szybko zaimportować dane klienta do ISELECT....

Tworzenie wyszukiwalnej bazy danych kandydatów – CV w rekrutachach

Z iSELECT! stworzysz własną bazę danych kandydatów i procesów rekrutacyjnych. Nasza aplikacja to szybka baza danych, z bogatą funkcjonalnością i intuicyjną obsługą. Wyszukiwanie, przypisywanie do projektów, notatki, rankingi, publikacja ofert pracy, import kandydatów, załączanie dodatkowych dokumentów, wyszukiwanie wewnątrz dokumentów w czasie rzeczywistym i …wiele więcej.   szybki dostęp do tysięcy rekordów i aplikacji wyszukiwanie słów kluczowych w dokumentach publikowanie ofert pracy na firmowej stronie WWW załączanie wielu plików do rekordu import i eksport danych praca grupowa wielu użytkowników wysoki poziom...
Bartosz

Bartosz

Architekt systemu, Co-owner

39 lat, psycholog, inżynier, rekruteter. Bartosz zajmuje się architekturą systemu, RnD, front-end oraz obsługą klienta. Prowadzi prezentacje i szkolenia. ISELECT to jego pomysł.

Marcin

Marcin

Programista - Analityk

Marcin, 36 lat, jest ekspertem w programowaniu baz danych i aplikacji. Robi rzeczy niemożliwe w niemożliwym czasie. Z ISELECT jest od początku.

... Może ty?

... Może ty?

szukamy programisty PHP / CSS / Front End

Aenean consectetur ipsum ante, vel egestas enim tincidunt quis. Pellentesque vitae congue neque, vel mattis ante. In vitae tempus nunc.