nawigacja
dodawanie rekordów
zarządzanie projektami i inne

Szybkie Wyszukiwanie

szybie wyszukiwanie informacji –teraz również wewnątrz załączonych dokumentów DOC, DOCX, PDF i wyświetlanie rezultatów w postaci sortowalnej listy kandydatów. Wyszukiwania w bazie kilkudziesięciu tysięcy rekordów trwa zwykle nie dłużej niż kilka sekund.

Projekty i korespondencja

zautomatyzowane przypisywanie kandydatów do projektów wg. nr. referencyjnego (integracja z formularzem WWW), grupowanie projektów wg zalogowanego użytkownika, wielopoziomowe prawa dostępu

Praca grupowa

Praca w zespole nie będzie już problemem. iSELECT! jest rozwiązaniem skalowanym i w razie potrzeby potrafi obsłużyć wielu równoczesnych użytkowników, również z różnych lokalizacji.

Baza danych CV

jest oparta na profesjonalnym SQL i może działać zarówno jako lokalna aplikacja, serwer lokalny lub serwer zdalny (np. jako usługa SaaS) – umożliwiając pracę grupową. Możliwy jest łatwy import i eksport danych. System jest zabezpieczony za pomocą haseł, udostępnia opcje szyfrowania SSL oraz zarządzania poświadczeniami.

Firmowy Jobboard

Baza ISELECT! współpracuje z stroną internetową publikując na niej ogłoszenia oraz pobierając aplikacje CV w sposób całkowicie automatyczny i bezpieczny. Co ważne, JobBoard jest łatwy w rozbudowie / modyfikacji oraz bardzo dobrze się indeksuje (SEO). Jeżeli nie masz własnej firmowej strony kariery, to pomożemy Ci ją zbudować.

Opieka Techniczna

Jesteśmy małą firmą. Może dlatego problemy u klientów (jeżeli się pojawią) rozwiązujemy w ciągu 24h od zgłoszenia. Dodatkowo w ramach opieki oferujemy bezpłatny update i szkolenia

Nie wstydź się, napisz...

Jeżeli nie znalazłaś /eś  odpowiedzi na swoje  pytania, napisz do nas.

Get In Touch